Yaz şenlikleri kapsamında Gebzeli çocuklar ile buluşan Yeşilçam Vokal Grubu, Beylikbağı Stadı’nda verdiği nostaljik konserle çocukları coşturdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Beylikbağı Stadı’nda düzenlediği ‘Yaz Şenliği’ yüzlerce çocuğun ve ailelerinin keyifli bir gün geçirmesini sağladı. 4 saat süren etkinliğe Gebze bölgesinin her yerinden gelerek katılım sağlayan aileler, çocuklarıyla birlikte renkli bir hafta sonu geçirdi. Hababam Sınıfı film serisinin usta oyuncularından ‘Hayta İsmail’ lakaplı Ahmet Arıman, ‘Bacaksız’ lakaplı Tuncay Akça ve Teoman Ayık’tan oluşan Yeşilçam Vokal Grubu, Yeşilçam’ın birbirinden güzel şarkılarını Gebzeli çocuklar ve aileleri için seslendirdi.

“SEN GİDİNCE” ŞARKISI COŞTURDU
Hababam Sınıfı filminden hatırlanan “Sen gidince" şarkısıyla konsere başlayan Yeşilçam Vokal Grubu, performansıyla izleyenlerden tam not aldı. Çocukları ile unutamayacakları bir hafta sonu geçiren aileler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

O cadde için 5 firma teklif verdi! O cadde için 5 firma teklif verdi!

AİLELER UNUTULMADI
Gebzeli çocuklara etkinlik boyunca patlamış mısır, Osmanlı macunu, dondurma ve pamuk şekeri ikram edildi. Büyükşehir, keyifli geçen organizasyonda aileleri de unutmadı. Çocuklar oyun parklarında doyasıya eğlenirken, Beylikbağı Stadı’na gelen ailelerin zaman geçirmesi için ikram çadırı kuruldu. Vatandaşlara şenlik boyunca pide, meşrubat ve dondurma ikramı yapıldı. Yaz şenliğinde gönüllerince eğlenen her çocuğa çekiliş bileti verildi. Program sonunda yapılan çekiliş ile başta bisiklet olmak üzere birçok hediye sahiplerini buldu.

Yeşilçam Vokal Grubu Gebzeli çocukları coşturdu (12) (Large)

Yeşilçam Vokal Grubu Gebzeli çocukları coşturdu (6) (Large)

Yeşilçam Vokal Grubu Gebzeli çocukları coşturdu (1) (Large)