Kocaelispor ile Yıldızlar Yatırım Holding arasında yapılan ana sponsorluk anlaşmasının basın toplantısı Kocaeli Stadı’nda yapıldı.

Program öncesi konuklara ikram yapılırken, imza töreni ve tanıtım lansmanına Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız, Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kocaeli  Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer ile Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şahin, Rafet Kırgız, Bilal Cem Acar ve Kocaelispor’un santrafor oyuncusu Atabey Çiçek hazır bulundu.

Enduroda zorlu mücadele Kartepe'de yaşanacak Enduroda zorlu mücadele Kartepe'de yaşanacak

ANA SPONSORA FORMA HEDİYESİ

Konuşmaların ardından Kocaelispor Başkanı Engin Koyun,  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız’a isminin yazılı olduğu formayı hediye etti.

Ana sponsorluk anlaşması kapsamında Yıldız Entegre, Kocaeli Stadyumu’na ismini verdi. Sponsorluk desteği ayrıca tribün ve forma göğüs reklamını da kapsıyor. Bu sezonda yeşil-siyahlı kulübün forma göğüs reklamında Yıldızlar Entegre yazacak .Fotoğraf çekimi sonrası Başkan Koyun, iş insanı Hakkı Yıldız ve Ertuğrul Sağlam penaltı atışı kullandı. Yapılan tarihi anlaşma sonrasında kulübün kasasına 80 milyon TL girecek.

kocaelispor yıldız entegre