Bizim 22 senedir karşı olduğumuz ZİHNİYETİ sürdüreni; BİZİMDİR, İZMİTLİDİR DEYİP TBMM'ye mi göndereceğiz? Sırf 'muhalefet'i koruyacağız diye?

Beyler, reklamsever kalemşörler bi kaykılın hele!

“Şehri dizayn etmek ve partilere aday belirlemek işleri sizlere 10 beden büyük gelir. Şehrin evlatlarına laf söyleme işi, elinize yüzünüze bulaşır. Önce gazetelerinizin hükmünü ispat etmeye gayret gösterin derim sizlere” buyurmuş Harun Özgür Yıldızlı’nın reklam karşılığı kalemşörü..

Bu CÜMLELERİ bana yönelik kurdurmuş üstüne üstlük.

Hakkaten uğraşacak çok sorun olmasa, oturur kahkahalarla cevap yazardım ama biz 22 yıldır ömrünü;  evelden sonradan değil- hiçbir zaman herhangi bir AKP'Lİ İLE İŞBİRLİĞİ yapmaksızın,  herhangi bir AKP'li ile ihale ortaklığı - taşeronluğumuz olmaksızın GRİ RENKLE ORTAMA BUKALEMUN olarak 'kaynak'lanmaksızın sadece MUHALEFET olarak mücadele verdik. HAMDOLSUN!

-

Hayatımız hep şeffaf oldu dolayısıyla büyük bir kesim bu yazdıklarımı zaten biliyor ve bizzat da tanığı bir çoğu. O sebepten uzatmayacağım bu kısmı işim çok.

BİZİM HAYAT TARZIMIZ TAM 22 YILDIR AKP İLE MÜCADELE efendiler! Bi kaykılın kendinize gelin hele!

-

Sayın Hazreti Harun; sen nasıl takmışsan kafayı Fatma Kaplan Hürriyet'e.. Bu nasıl kinse böyle senle ilk tanışmamızı hatırlatmak zorundayım o sebeple!

-

Senle ilk telefonda tanıştık. Telefonu açıp seni arayan bendim. Ömrü hayatım siyasi kimliğimle ya da gazetemle MUHALEFETİ KORUMA çırpınışıyla geçti,  sen gibi kişisel ikbalini koruma rahatlığıyla değil! O günlerde 20 YIL SONRA KURTARILMIŞ BÖLGE gibi alınmış tek kent İZMİT'in 2 cümleyi biraraya getirebilen, aslanlar gibi TEK TABANCA BİR GENÇ KADIN; AKP işbirlikçisi OLMAYIP AKPlilerle mücadele eden Başkan Hürriyet'le aranızdaki gerilimler ayyuka çıkmıştı ve sırf bunu böyle yapma, sen il başkanısın, gel toparlayıcı ol başkanım sizlere yakışan bu olacaktır. CHP içinde daha fazla birbirinizle uğraşmayın biz gibi muhaliflerin ömrü zaten gitti bari vatan tümden elden gitmesin! dedim bunu anlattım. Ama nato mermer nato kafa.

Ben Fatma hanımla ticari bir ilişkide hiç olmadım. Haber sitemize standart özel gün ilanları diğer sitelere verilenden de düşük rakamlar verildi umursamadım. Hatta İzmit Belediyesi'ndeki ajanların sana beni teyid edecektir de bu hususta. Ama sen bir türlü bu hastalıklı düşüncenden vazgeçemedin. Hatta ve hatta aynı frekansta olduğunuz sevgili TANTA'ya sorsaydın beni o söylerdi düzeltirdi kafandaki HAKKIMDAKİ YAMUK düşünceyi!

Ne bileyim kendin gibi sanıyormuşsun da sebep buymuş!

Ne bileydim AKP işbirlikçiliği yaparak, Partisi'nde İL BAŞKANLIĞI yaptığın (!) Genel Başkanının '5li çete' dediği yerlerle çalışıyorsun? Şimdi de gelecek; oradan yediklerinle teşkilatlanacak üstüne bir de pişkince milletvekili adayı olacaksın?

İlk yazımda da belirttiğim gibi bu kadarını ben itimad et düşünemedim.

-

İkinci telefon konuşmamız, 

Sitemizin kulis köşesinde yazdığımız artık ayyuka çıkmış olan sen ve senin 5li çete ilişkilerin sebebiyle idi. Kral adam Mehmet Kılıç'ın Donatım Diş Merkezi'nden çıkmıştım ve konuşamıyordum bile!

Ama açmasaydım telefonunu bu kez yanlış anlayabilecektin!

Ben bu kadar ince düşünceyle telefonu açtığım halde, homur homur saldırgan bir tutumla birşeyler anlattın sorduğum her soruyu geçiştirerek ya da başka başka şeyler söyleyerek!

"Başkanım sen kamuoyuna bir açıklama yap olsun bitsin" dedim... Homur homur homur "Ben Barış'a açıkladım dedin. 5 li ÇETE dedim, ben RUSLARLA çalışıyorum dedin!!!

"Sen benim  kim olduğumu biliyor musun la başladın, babadan oğula CHP liyim ben"le bitirdin. 

Keşke laflarının ve kalıbının adamı olaydın?

Keşke bana gösterdiğin saldırgan tavrın binde birini İL BAŞKANLIĞI yaptığın sürede AKP'lilere yapaydın!

Örgütü yeniden şekillendirmişsin, hayırlı uğurlu olsun!

Kendi yaptığın örgüte, kendi destekçiliğini yaptırıp gazetecilere de bu minvalde yazılar yazdırtıyorsun "ÖRGÜTÜN TEK İSTEĞİ İL BAŞKANI HARUN ÖZGÜR YILDIZLIYI TBMM'ye göndermek" dedirtip duruyorsun.

Keşke... HAK EDEYDİN DE.. SENİ GÖNDEREYDİ BU KENT, KEŞKE!

NÜKLEER SANTRAL için ÇIRPINAN YÜZAKI MİLLETVEKİLİN ALİ MAHİR BAŞARIR KENDİ CANI PAHASINA KENDİ DOKUNULMAZLIĞI PAHASINA AKP VE 5Lİ ÇETEYİ DEŞİFRE EDERKEN, SEN TUTACAKSIN EKMEK PARASI DİYECEKSİN BUNA DA. O ZAMAN SORARLAR ADAMA, NE İŞİN VAR CHP GİBİ BİR PARTİNİN İL BAŞKANLIĞINDA? GİT PARANI KAZAN BABACIM? HAYATTA BİR ŞEYİ SEÇER DİĞERİNDEN VAZGEÇERSİN!

OMURGALI DURMAK BUDUR, OMURGALI DURANLARA PARA GÜCÜNLE KALEM OYNATTIRARAK BASKI YAPTIRARAK ÇAMUR ATMAK DEĞİLDİR ADAMLIK!

BEN SÖYLEMİYORUM GÜZEL KARDEŞİM!

ZORBA olduğun söyleniyor! L A K A B I N   HZ HARUN! NİYE HAZRETİ EKLİYORLAR GİT SOR? BANA BİLE HER 2 TELEFON KONUŞMASINDA BÖYLE DAVRANDIN KAZAYLA VEKİL OLDUĞUNDA BU MİLLETE NASIL DAVRANIRSIN DÜŞÜNEMİYORUM BİLE!

5Lİ ÇETE İLE İŞ TUTTUĞUNU YILLARCA İNKAR ETTİN! Sonra bi baktım inkar ettiğin ortalara dökülmüş, kabul etmişsin ama tam bir AKP Gobels taktikli cümlelerle röportajlar vererek yapmışsın bunu! Be kardeşim benim seninle ne zorum var da seni yazayım haybeye? 

*** 

Bizim 22 senedir karşı olduğumuz ZİHNİYETİ sürdüreni; BİZİMDİR, İZMİTLİDİR DEYİP TBMM'ye mi göndereceğiz? Sırf 'muhalefet'i koruyacağız diye?

Benim adım Duygu Mert.  22 SENEDİR KANIMLA, CANIMLA, VATAN MİLLET UĞRUNDA ÇIKARSIZCA TÜKETTİĞİM HAYATIMI SEN VE SEN GİBİ İSİMLERLE KİŞİSEL KÖŞE YAZILARINDA TAKILARAK DEĞİL BİR ZİHNİYETLE canhıraş bir mücadeleyle VERİYORUM BEN! Beni eksik  bellemişsin sadece sitesi olan bir gazeteci diye bildiğinle kalmışsın! BUNU DA DÜZELTMİŞ OLAYIM!

ATATÜRK DÜŞMANLARI, CUMHURİYET DÜŞMANLARINA KARŞI VERİYORUM MÜCADELEMİ BEN TAM 22 SENEDİR!

VATANIN MİLLETİN KANINI EMENLERLE VERİYORUM MÜCADELEMİ BEN TAM 22 YILDIRR!!!

SADECE GAZETECİ BELLEMİŞSİN BENİ DÜZELTEYİM: 90LI YILLARIN ANKARA GAZETECİLERİNDENİM BEN! 2002'DEN BU YANA DA SİYASİ KİMLİKLİ OLANLARDANım bu SİTEYİ DE SANA GAZETECİLİK OYNAYAN BEBELERİN YAPTIĞI GİBİ DEĞİL TAMAMEN MUHALEFETE DESTEK OLMAK İÇİN KURMUŞUM BEN!!!

SENİ İSTEMİYORUM TBBM DE GÖRMEK! AMA SENSİN DİYE DEĞİL OKUYUCU İYİ ANLASIN: SAHİP OLDUĞUN ZİHNİYET YÜZÜNDEN İSTEMİYORUM SENİ!

BU DA BU VATANDA 22 YILDIR KATIKSIZ BİR MUHALİF OLARAK EN DOĞAL HAKKIM KARDEŞİM ÇAMUR ATMA HAYBEYE!

SEN 5Lİ ÇETEYLE TİCARİ FALİYETLERİ OLAN BİRİSİN. HASBELKADER CHP'NİN İL BAŞKANLIĞINI YAPTIN, KAFİDİR! ELİMİZLE POTANSİYEL İHALECİ TAŞIYACAK HALİMİZ YOK HEM DE EN AKP ZİHNİYETLİSİNDEN BİR DE!

SON NOT: Eksik olmasın birrrr çok aday adayı (muhalif partiler genelinden) bizi ziyaret ediyor pek çoğu da aday adayı olarak haberini yolluyor. Hepsini bir şekilde kamuya lanse ediyorum. Bila ücret!!! KAMU NAMUSU VE KAMU YARARI gözeterek (ağır gelmiş bu cümlem bebelere tekrarlıyım da sindirilsin) Dert siyaseti iftira atıldığı gibi dizayn etmek olsaydı seni çağırırdım sen gibi bir kaç kalantörü öyle değil mi? Senin alıştığın basın bunu yapıyor haklısın ama ben onlardan değilim Hz. Harun. Selametle.