İzmit'in en tehlikeli yokuşlarından olarak bilinen ve 'Ölüm rampası' olarak anılan Santral yokuşunda yine korkunç bir kaza meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre; Santral Yokuşu’ndan aşağıya doğru inen Suriyeli ailenin içerisinde bulunduğu 41 MK 004 plakalı araç, sürücünün direksyon hakimiyetini kaybetmesiyle yol kenarındaki Aile Sağlığı Merkezi’nin duvarına vurdu.

HASTANEYE KALDIRILDILAR 

Korkunç kazayı görenler hemen durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirirken, Aile Sağlığı merkezinde bulunan doktor ve hemşireler yaralılara müdahale etmeye başladı. Kazada araçta bulunan küçük bir çocuk ağır yaralanırken, anne ve babası da kanlar içerisinde kaldı. Olay yerine gelen ambulansla durumu ağır olan çocuk hemen hastaneye kaldırıldı. Daha sonra da kazada yaralanan anne, baba ve bir kişi daha hastaneye kaldırıldı.

KÜÇÜK ÇOCUĞUN HAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR

Çocuğunu kanlar içerisinde gören anne ise kendisini kaybetti. Her tarafı kan revan olan anne, kendisini unutup çocuğunun peşine düştü. Araçtaki diğerlerinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, küçük çocuğun ise hayati tehlikesi bulunuyor. Polis ekipleri kazanın ardından yolda önlem alırken, Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Jandarma trafik denetim timi iş başında! Jandarma trafik denetim timi iş başında!