Meyvelerini vermeye başlayan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinde başarılı olan öğrenciler, İzmit Belediyesi Yüzme Takımı’na kazandırılıyor.

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün faaliyetleri arasında yer alan ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi meyvelerini vermeye başladı. Yaz kış demeden öğrencilere kapılarını açan İzmit Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda çalışmaların devam ettiği “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında başarılı olan öğrenciler, İzmit Belediyesi Yüzme Takımı’na kazandırılarak profesyonel sporcu olmaları adına teşvik ediliyor. 

resize_‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi meyvelerini veriyor (4)

"Cumhuriyet Parkında çözüm üretmeye çalışıyoruz" "Cumhuriyet Parkında çözüm üretmeye çalışıyoruz"

LİSANSLARI ÇIKARTILIYOR

“Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi ile önce öğrencilere yüzme öğretiliyor. Yüzmeyi öğrenenler arasında yetenekli ve yüzme branşına gönüllü öğrenciler İzmit Belediyespor Kulübüne yarışmacı sporcu olarak dahil edilerek lisansları çıkartılıyor. Uzman eğitim kadrosu ile İzmit’in çocuklarına hizmet eden projeye dahil olmak isteyen vatandaşlar, Tepeköy Mahallesi Bayındırlık Kalıcı Konutlar 17 Ağustos Bulvarı No: 96 adresindeki havuza giderek ya da 0262 318 02 20 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir veya kayıt olabilirler.