Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Okan Toluç seçime ilişkin yaptığı açıklamada; "Bu seçim ülkemizin geleceği açısında çok önemli. 100. Yılını kutladığımız Cumhuriyet değerlerine sahip çıkmak, Atatürk ilke ve inkılaplarının tekrar işlevsel hale gelmesini sağlamak için elimizi taşın altına koyacağız" ifadelerinde bulundu.

İMZA KAMPANYASINA BAŞLIYORUZ

Sinan Oğan’ın adaylığı için 100 bin imza toplanmasının gerektiğini belirten Toluç; "İmza kampanyamızı 20 Mart Pazartesi günü tüm ilçelerimizde başlatıyoruz. Zafer Partisi olarak bugüne kadar ki süreçte halkımızdan hep destek gördük. İnsanlar gelip üye olamasa bile bizleri desteklediklerini belirttiler. Şimdi tekrar desteklerini görmek istiyor ve bulundukları ilçelerdeki seçim kurullarına gidip imza atmalarını istiyoruz. ATA İttifakının ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, Sinan Oğan beye sonsuz desteklerimizi iletiyorum" dedi.

KOCAELİ SEÇİME HAZIR

Oyuncu Köksal Engür yaşamını yitirdi! Oyuncu Köksal Engür yaşamını yitirdi!

Yeni kurulan bir parti olmalarına rağmen seçim sürecinde noktasal çalışmalar yaparak herkese ulaşmak istediklerini belirten Başkan Okan Toluç; "60 günlük kısa bir sürede İlimizde her yerde Zafer Partisini göreceksiniz. Biz sadece mülteciler gitsin diyen değil, ülkemizin her kesimini tarım olsun, sanayi olsun, hayvancılık olsun nasıl kullanılacağını söyleyen, kısır siyasetten ziyade icraat ve atılımlar ile ön plana çıkan bir partiyiz. Bizi mülteci düşmanı gibi göstermeye çalışan ana akım medyaya Ümit Özdağ’ın söylemlerini daha dikkatli dinlemelerini belirtmek isterim" diyerek sözlerini sonlandırdı.