Zafer Partisi Kocaeli Milletvekili Aday listesi:

CHP Kocaeli İl Başkanı Sarı seçim sonucunu değerlendirdi CHP Kocaeli İl Başkanı Sarı seçim sonucunu değerlendirdi

1-ZEKAİ KAHYAOĞLU

2-ONUR CAN GÜL

3-GÜVEN ÇELİK

4-ALPER GÜLEBAŞ

5-ALİ YURTTAN

6-ÇAĞRI ANDAÇ

7-ERAY SALİH EREN

8-ALAATTİN KÜRŞAT DEREBAŞ

9-UFUKHAN ASLAN

10-EMİN KAHRAMAN YAŞAR

11-RECEP MERT

12-TURAN SÖNMEZ 1

3-İSHAK AHMEDOĞLU

14-MUHLİS SELMAN YAZGAN

Zafer Partisi İl Başkanı Okan Toluç; ‘Zafer Partisi olarak TBMM’ye 2 vekil göndermek için çalışmalarımıza başladık. Bu süreçte halkımızın desteğini bekliyor, seçme haklarını bizden yana kullanmalarını diliyorum’ dedi.

NOKTA ADAYLAR BELİRLEDİK

Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde çalışmaları titizlikle yaptıklarını belirten Başkan Toluç; ‘Partimize gösterilen talep bizi mutlu etti. Aday adaylarımızın hepsi birbirinden kıymetli isimler. Gönlümüz hepsini ilk sıraya koymak ister ancak biz nokta adaylarla seçim çalışmalarına tam anlamıyla başlamış olduk. Gebze ve İzmit en çok aday adayı başvurusu aldığımız yerler oldu. Genel Başkanımızın talimatlarıyla listeyi oluşturduk. Tüm adaylarımıza hayırlı olmasını diliyorum’ diyerek sözlerini sürdürdü.

ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN ?

İnsanların 2 ucu bölücü değnekten dolayı oy vermek istemediklerini belirten Başkan Okan Toluç; ‘HÜDA-PAR Ve HDP arasına sıkışmış 2 ittifaktan bu ülkeye ne hayır gelir? Vatandaşlar bu iki ittifaka da tepkili. 14 Mayıs akşamı yastığa başını rahat koymak istiyorsanız, Milliyetçi ve Atatürkçülerin partisi Zafer Partisine oy verin. Şimdi değilse ne zaman ? Tüm Kocaeli halkından desteklerini bekliyor sürecin hayırlara vesile olmasını diliyorum’ dedi.